Apartamento 3 Quartos De Frente Para A Praia Do Morro
| Wi-Fi | Darmowy parking | Basen Basen kryty |
| Prywatna plaża Plaża | Spa i relaks Salon spa Łaźnia parowa | Klimatyzacja |
| Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
3-pokojowy Apartamento 3 Quartos De Frente Para A Praia Do Morro Guarapari oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak Igreja Matriz Sao Pedro, położonych w tylko 300 metrach. Apartament o powierzchni 100 m² oferuje Wi-Fi na terenie całego obiektu.
Plaża Namorados znajduje się prawie 25 min pieszo od apartamentu, natomiast Plaża Cerca jest w około 2 km. Dzięki lokalizacji przy plaży Goście mogą z łatwością odwiedzić w nie więcej niż 500 metrach Prainha de Muquicaba. Ruínas Igreja Nossa Senhora da Conceição leży w tylko 1 km.
Obiekt dysponuje patio, balkonem i miejscem do pobytu dziennego i oferuje widok na morze. Ten apartament zapewnia również 2 łazienki. Znajdziesz tu również ręczniki kąpielowe.
Obiekt noclegowy jest wyposażony w aneks kuchenny dla tych, którzy chcą zadbać o siebie. Apartamento 3 Quartos De Frente Para A Praia Do Morro znajduje się w zasięgu ręki od najbliższego przystanku autobusowego Escelsa. Apartamento 3 Quartos De Frente Para A Praia Do Morro oferuje łaźnię parową i saunę, zapewniając Gościom maksymalny relaks.
- Lokalne atrakcje
- Faculdades Integradas Padre Anchieta de Guarapari1000 m
- Igreja Adventista do Setimo Dia Central de Guarapari1,1 km
- Faculdade de Direito de Guarapari1000 m
- Feira de Guarapari1,3 km
- Lagoa Maemba1,5 km
- Cachoeira do Bravin950 m
- Cerca Beach1,3 km
- Lotniska
- Lotnisko Vitoria59 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Darmowy parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Ochrona całodobowa
- Pomieszczenie z szafkami
- Winda
- Gaśnice
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
Usługi rekreacyjne
- Basen kryty
- Plaża
- Leżaki
- Salon spa
- Sauna
- Łaźnia parowa
- Płytki koniec
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Pokoje dźwiękoszczelne
- Kącik dzienny
- Patio
- Meble ogrodowe
- Stół
- Pralka
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć w Apartamento 3 Quartos De Frente Para A Praia Do Morro?
Na miejscu Goście Apartamento 3 Quartos De Frente Para A Praia Do Morro mogą zrelaksować się korzystając z łaźni parowej i sauny. - ❓
Czy Apartamento 3 Quartos De Frente Para A Praia Do Morro zapewnia połączenie z Internetem?
Tak, Apartamento 3 Quartos De Frente Para A Praia Do Morro oferuje Wi-Fi na terenie całego obiektu. - ❓
Czy Apartamento 3 Quartos De Frente Para A Praia Do Morro obejmuje kuchnię?
Tak, Apartamento 3 Quartos De Frente Para A Praia Do Morro wyposażony jest w aneks kuchenny i oferuje lodówkę, piekarnik i przybory kuchenne. - ❓
Ilu gości pomieści apartament?
W tym apartamencie może zostać zakwaterowanych maksymalnie 8 odwiedzających.